Digital Signage Yazılımı | Moisign

Moisign Digital Signage Yazılımı (CMS) İçerik Yönetim Sistemi
  1. Anasayfa
  2. Digital Signage Yazılımı Moisign

DIGITAL Signage Yazılımı sayesinde ekranlarınıza uzaktan ilgi çekici içerikler yayınlayabilirsiniz

Moisign Digital Signage Yazılımı ile hemen hemen her türden ekrana uzaktan içerik yayınlayabilirsiniz. Video, resim, yazı, saat, hava durumu gibi zengin medya içeriklerini web tabanlı olarak kolay yoldan gönderin

1 / Samsung Ekranlar

Profesyonel sınıf Samsung ekranlar (Tizen Platform) Moisign sayesinde herhangi bir PC veya medya oynatıcıya gerek kalmadan uzaktan içerik yönetimini destekler. Samsung ekranlara Moisign digital signage yazılımı sayesinde video, resim ve zengin medya içeriklerini ağ  üzerinden gönderebilirsiniz.

DIGITAL SIGNAGE YAZILIMI

Yüzlerce ekranı oturduğunuz yerden ve tek merkezden kolay yönetmeye yarayan Digital Signage Yazılımı Moisign, farklı ekran tiplerine uyumludur

2 / Android Ekranlar

Moisign Android tabanlı medya oynatıcıların tümünü destekler. Herhangi bir Android tabanlı medya oynatıcınıza Moisign Digital Signage yazılımını kurup, oynatıcınızı sunucuya bağlayarak içerikler gönderebilirsiniz.

3 / LG Profesyonel Ekranlar

Moisign, LG markasının ürettiği profesyonel ekranları destekler. Herhangi bir oynatıcıya gerek kalmadan LG dahili medya oynatıcısına Moisign player yükleyerek ekranlara medya içerikleri gönderebilirsiniz.

4 / Windows Desteği

Ekranlarınıza bağlı Windows tabanlı bilgisayarlara kurulan Moisign player sayesinde, elinizde bulunan ev tipi televizyonları bir Digital Signage’ a dönüştürebilirsiniz.

MOISIGN DIGITAL SIGNAGE AVANTAJLARI

Her Platformda Çalışır

LG Webos, Samsung Tizen, Android ve Windows gibi her tip oynatıcıda Moisign Digital Signage yazılımını tercih edebilirsiniz.

Ekran Bölme

Moisign sayesinde ekranlarınızda yayınlayacağınız içerikleri birden çok çerçeveye bölebilir ve her çerçevede başka medya oynatabilirsiniz

Web Tabanlı Yönetim

Moisign Digital Signage web tabanlı bir yazılım olduğu için sunucunuz açık oldukça herhangi bir üzerinden kolayca erişebilirsiniz

Zengin Medya İçerikler

Moisign Video, Resim, Saat, Tarih, Kayan yazı, HTML5 gibi hemen hemen tüm zengin medya içeriklerini tüm cihaz tiplerinde destekler.

İleriye Dönük Düşünün

İleriye Dönük ve Sürdürülebilir

Digital Signage günümüzde sadece ekranlara resim ve video yayınlamanın dışında çok çeşitli gereksinimleri de karşılamalıdır. Yeni başlayan küçük işletmeler için basit ancak daha büyük organizasyonlar için yeterince güçlü olması gerekir. Gelecekte farklı bir yapıya geçmeniz gerektiğinde ek masraf ve zaman kaybı kaçınılmazdır. Bu nedenle Moisign, modüler bir yapıya sahiptir. Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı bir çözüm sunarken, gelecekte daha büyük bir organizasyona dönüştüğünüzde ek modüller sayesinde daha fazla gereksinimi karşılar.

Mosisign ile temelden başlayıp ileride ihtiyacınız olan ek özelliklere eklentiler sayesinde sahip olabilirsiniz. Yazılım sektöründe en önemli unsur sürdürülebilirliktir. Bir yazılımın sürdürülebilir olması için sürekli olarak gelişmesi gerekir. Moisign bu noktada sürekli olarak gelişme gösterir bu sebeple sürdürülebilir bir yazılım çözümüdür.

Moisign Digital Signage

Cihaz Tiplerine Göre Özellikler

Digital Signage Yazılım Cihaz Özellik Karşılaştırma

Esnek Kullanım Alanları

Her Sektöre Özel Çözümler

Moisign Digital Signage yazılımıyla her sektöre özel çözümler üretiyoruz. Moisign, farklı sektörlere yönelik tasarımlar, uygulamalar, veri bağlantıları ve entegrasyonları destekler. Küçük çaptaki işletmelerin tanıtım hizmetlerinden, büyük şirketlerin entegrasyon uygulamalarına kadar her alanda esnek kullanım sunar.

Moisign Digital Signage yazılımı sayesinde her sektöre özel tanıtım ve bilgilendirme tasarımları oluşturabilir, hedef kitlenizin dikkatini dijital yollarla çekebilirsiniz.

Moisign Meeting Room

Toplantı Odası Rezervasyon Sistemi

Birden çok toplantı odası ve ofis bulunan şirketlerde kimin hangi toplantı odasını ne zaman kullanacağı konusu her zaman kaos yaratır. Bu kargaşayı önlemenin tek yolu toplantı odası rezervasyon sistemidir.

Bu kargaşaya son vermek için  takviminizi kullanarak toplantı odalarını, konferans görüşmelerini veya diğer önemli toplantıları kolayca rezerve edebilirsiniz. Rezerve edilen odaların kapılarına konumlandırılan ekranlarda anlık olarak toplantı bilgileri yansır. Aynı zamanda takvimde de bu odanın rezerve edildiği görünür. Bu sayede aynı odayı başka bir personel aynı zaman diliminde kullanamaz.

Digital Signage Toplantı odası yönetim yazılımı

Moisign toplantı rezervasyon sistemi ile şirket içi takvim sistemine entegre ekranları kolaylıkla yönetebilir, toplantı kargaşasına son verebilirsiniz.

Digital Signage Toplantı odası rezervasyon yazılımı

Bilgisayarınızdan veya Mobil Aygıtlardan Rezervasyon Yapın

Toplantı odası rezervasyonu için ister sabit bilgisayarından isterseniz mobil cihazlarınızdan giriş yapabilirsiniz. Ofis dışında olunan durumlara oda rezervasyonu için mobil aygıtlar kullanılabilir böylece misafirleriniz geldiğinde toplantı odanız hazır olur.

Digital Signage Yazılım ihtiyacınız mı var?

Digital Signage yazılımı ve toplantı odası rezervasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi, fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

NEDEN MOİPRO?

Yenilikçi Bakış

Sektörde daima yenilikçiyiz

Hızlı Destek

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Uzman Kadro

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

Ücretsiz Keşif

Projelendirme öncesi ücretsiz keşif hizmeti

Müşteri Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

İhtiyaca Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız

Çevre Dostu Digital Signage

Moipro, teknolojik seçimleri ve yatırımları sayesinde çevre sorunlarına somut ve modern çözümler getiriyor Moipro, dijital ekranları önerir bu nedenle kağıt, yapıştırıcı, mürekkep, çözücüler ve operasyonel süreçlerin daha az kullanımını destekler.

Digital Signage
0
Tamamlanan Proje
0
İlde Hizmet
YouTube
LinkedIn
WhatsApp
Menü