Tablo TV

Süper İnce Tasarım ve Değiştirilebilir Çerçeveler

25 mm’lik süper ince tasarımı ve değiştirilebilen dekoratif çerçeveleri ile işlevsellikten ödün vermeden iç mekanları dijital olarak süsleyebilirsiniz.

Sıfır boşluklu duvar montajını bir araya getiren Tablo TV, şık ve kolay montaj imkanı sağlamaktadır.

Farklı Ölçülerde Tasarlandı: 21,5″ – 32″ – 43″ – 55″

TABLO TV NEDİR?

Tablo TV çözümleri göze hoş gelen tasarımlarla müşterilerinizin dikkatini çekmenize olanak tanır. Şövale ve Duvara monte seçenekleri ile tablo görünümlü Digital Signage Tablo TV sayesinde daha etkileyici tanıtımlar yaparak, mimariye farklı konseptler katabilirsiniz.

Tablo TV

Tablo TVi FHD ve UHD standardında yüksek çözünürlüğe sahip ekranlar ile canlı, parlak görüntüler üreterek mesajınızı ve resimlerinizi daha da çekici hale getirir. Dahili medya oynatıcı (Android) Tablo Tv içine entegredir

2 / 25mm İncelikte

Sadece 25mm kalınlığında, hızlı ve basit kurulum için dahil edilen sıfır boşluklu duvar montaj imkanına sahiptir.

3 / Ahşap ve Renk Seçeneği

Avm, Müze, Restaurant ve daha bir çok farklı alanda kullanıma uygun olan Tablo TV farklı ahşap ve renk seçenekleri ile size özel üretilmektedir.

4 / Daha Parlak

350 nit parlaklık seviyesi ile her türlü iç mekan aydınlatma sorununun üstesinden gelmektedir.

Ultra Yüksek Görüntü Kalitesi

Tablo TV, FHD ve UHD standardında yüksek çözünürlüğe sahip ekranlar ile canlı, parlak görüntüler üreterek mesajınızı ve resimlerinizi daha da çekici hale getirir. 350 nit parlaklık seviyesi ile her türlü iç mekan aydınlatma sorununun üstesinden gelmektedir.

Sıfır Boşluk Duvara Montaj

Hızlı ve basit kurulum için dahil edilen sıfır boşluklu duvar montajına sahip Tablo TV , montaj sorunlarının önüne geçer ve alan tasarrufu sağlayarak şık bir görünüme sahip kurulum ve montaj imkanı sağlar.

Sorunsuz İçerik Yönetimi

Android işletim sistemine sahip Tablo TV’nin içerik yönetimi WiFi üzerinden yapılmaktadır. USB tak ve çalıştır işleviyle içerik dosyalarının saniyeler içinde dağıtılmasına olanak tanır. Basit kullanım için akıllı uzaktan kumanda mevcuttur.

TABLO TV PROJELERİMİZ

Ürün & Hizmetler Hakkında Bilgi ve Teklif Alın

Digital Signage veya diğer ürün, hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için veya fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

NEDEN MOİPRO?

Yenilikçi Bakış

Sektörde daima yenilikçiyiz

Hızlı Destek

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Uzman Kadro

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

Ücretsiz Keşif

Projelendirme öncesi ücretsiz keşif hizmeti

Müşteri Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

İhtiyaca Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız

Çevre Dostu Digital Signage

Moipro, teknolojik seçimleri ve yatırımları sayesinde çevre sorunlarına somut ve modern çözümler getiriyor Moipro, dijital ekranları önerir bu nedenle kağıt, yapıştırıcı, mürekkep, çözücüler ve operasyonel süreçlerin daha az kullanımını destekler.

Digital Signage
0
Tamamlanan Proje
0
İlde Hizmet
YouTube
LinkedIn
WhatsApp
Menü