Kiosk Ürünleri

Kiosk Ürünleri ve Çözümleri
  1. Anasayfa
  2. Dijital Kiosk Ürünleri
HD Görüntü kalitesi sunan, profesyonel sınıf ekranlara sahip Display Totem ve Kiosk Cihazları Tasarlıyoruz

Dijital kiosk, kullanıcılara bilgi sağlamak, hizmet sunmak, ürün tanıtmak veya etkileşimli deneyimler sunmak amacıyla kullanılan bir elektronik cihazdır. Genellikle kamusal alanlarda, mağazalarda, havaalanlarında, tren istasyonlarında, müzelerde ve diğer birçok yerde bulunabilirler.

Dijital kioskların birçok avantajı vardır. Öncelikle, müşterilere hızlı ve kolay bir şekilde bilgi sunarlar. Bilgiye anında erişim imkanı sağladıkları için müşteri deneyimini iyileştirirler. Ayrıca, dijital kiosklar, her zaman açık olan bir kaynak olduğu için, kullanıcıların istedikleri zaman bilgiye erişmelerine olanak tanır. Ayrıca, bilgilendirme veya ödeme gibi hizmetleri sunarak, personel maliyetlerini azaltabilirler.

KİOSK ÇÖZÜMLERİ

Kiosk alanında birden çok çözüm sunuyoruz. Profesyonel sınıf ekranlarla donatılan Display Totemler, uzaktan içerik yönetim yazılımıyla birlikte gelir. İnteraktif Dokunmatik Kiosklarda  işletmenize özel dokunmatik yazılım opsiyonu sunuyoruz.

1 / Profesyonel Ekran Desteği

Kiosk ve Totemler daha uzun kullanım süresi, daha dayanıklı, güvenli ve uzaktan yönetilebilir donanımlara sahip ekranlarla üretilir

2 / Uzaktan İçerik Yönetimi

Display Totemler isteğe bağlı olarak uzaktan yönetilebilen içerik yönetim sistemi ile birlikte anahtar teslim olarak kurulur. Ekranlara uzaktan video, resim, kayan yazı gibi zengin medya içerikleri gönderebilen web tabanlı içerik yönetim sistemi cihaz kullanımını kolaylaştırır

3 / İnteraktif Kiosklar

İnteraktif Kiosk cihazları, multitouch dokunmatik panelleri ve profesyonel sınıf ekranları sayesinde her amaç için self servis çözümlerde kullanılabilir. Kiosk cihazlarında isteğe bağlı olarak interaktif dokunmatik uygulamalar geliştirerek, ihtiyacınıza özel çözümler üretiriz

4 / İç ve Dış Mekan Ürünler

Display Totem ve Kiosk cihazları, iç veya dış mekanda çalışabilecek biçimde dizayn edilebilir. Dış mekanda her türlü iklim ve hava şartlarında çalışabilecek endüstriyel paneller ve iklimlendirme çözümleri uygulanarak 7/24 kesintisiz çalışma sağlanabilir.

KİOSK MODELLERİ

İstenilen renk ve boyutlarda özel olarak tasarladığımız Kiosk modellerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın

Akıllı Masa Kiosk

Akıllı masa kiosk, restoran, kafe veya oteller gibi yerlerde müşterilere hizmet vermek amacıyla kullanılan bir teknolojik sistemdir. Genellikle bir tablet veya dokunmatik ekranlı cihaz üzerine kurulmuş olan bu sistem, müşterilerin sipariş vermesine, menüyü incelemesine, ödeme yapmasına ve diğer servisleri kullanmasına olanak sağlar.

Akıllı Tahta Kiosk

Akıllı Tahta Kiosk, eğitim kurumları veya iş yerlerinde kullanılan interaktif bir teknolojidir. Bir akıllı tahtaya entegre edilen bir kiosk ünitesidir. Bu kioskta, öğrenciler veya çalışanlar çeşitli bilgileri öğrenebilir, kaynakları araştırabilir, videoları izleyebilir ve interaktif oyunlar oynayabilirler. Akıllı Tahta Kiosk, eğitim ve öğretim süreçlerini desteklemek için kullanılır ve kullanıcıların bilgiye daha hızlı ve kolay bir şekilde erişimini sağlar. Aynı zamanda, takip edilebilirlik ve geri bildirim özellikleri sunar, böylece öğrencilerin veya çalışanların ilerlemesini ölçmek ve değerlendirmek mümkün olur.

Self Servis Kiosk

Self servis kiosk, müşterilere hizmetlerinizi sunmalarına yardımcı olacak otomatik bir sistemdir. Bu kiosklar, kullanıcıların ürünleri seçmesine, ödemelerini yapmasına ve fatura çıkarmasına olanak tanır. Ayrıca bilgi sağlayabilir, randevu alabilir veya diğer işlemleri gerçekleştirebilirler. Self servis kioskları genellikle alışveriş merkezlerinde, otellerde, havaalanlarında ve restoranlarda kullanılır. Kiosklar, müşterilere zaman kazandırırken işletmelere maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

İnfo Kiosk

Bir bilgi kiosku, halka açık bir alanda veya bir kuruluşun içinde bulunan ve kullanıcılara bilgi sağlamak için tasarlanmış bir cihazdır. Genellikle bir dokunmatik ekran, klavye, fare veya diğer kullanıcı arayüzü cihazlarıyla donatılmıştır.

Bilgi kioskları, genellikle kamu kurumlarında, alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, otellerde, müzelerde, kütüphanelerde, üniversitelerde ve diğer birçok yerde bulunabilir. Bu cihazlar, kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca erişmelerini sağlayarak hızlı bir şekilde yardımcı olur.

Kiosk Hakkında Bilgi ve Teklif Alın

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için veya fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

KİOSK VE TOTEM PROJELERİMİZ

NEDEN MOİPRO?

Yenilikçi Bakış

Sektörde daima yenilikçiyiz

Hızlı Destek

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Uzman Kadro

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

Ücretsiz Keşif

Projelendirme öncesi ücretsiz keşif hizmeti

Müşteri Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

İhtiyaca Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız

Çevre Dostu Digital Signage

Moipro, teknolojik seçimleri ve yatırımları sayesinde çevre sorunlarına somut ve modern çözümler getiriyor Moipro, dijital ekranları önerir bu nedenle kağıt, yapıştırıcı, mürekkep, çözücüler ve operasyonel süreçlerin daha az kullanımını destekler.

Digital Signage
0
Tamamlanan Proje
0
İlde Hizmet
YouTube
LinkedIn
WhatsApp
Menü