Dijital Totem

43″49″55″ ve 65″ Boyut Seçenekleri
  1. Anasayfa
  2. Dijital Totem

Profesyonel sınıf ekranlarla donatılan Dijital Totemler, uzaktan içerik yönetim yazılımıyla birlikte gelir

Dijital Totem alanında birden çok çözüm sunuyoruz. Opsiyonel dokunmatik totemlerde işletmenize özel dokunmatik yazılım opsiyonu sunuyoruz.

43″, 49″, 55″ ve 65″ seçenekleri ile farklı boyutlara sahip yüksek parlaklıklı ekranlarınızı canlı renklerde görsel tasarımla aktif olarak kullanabilirsiniz.

Profesyonel Ekran Desteği

Dijital Totemler daha uzun kullanım süresi, daha dayanıklı, güvenli ve uzaktan yönetilebilir donanımlara sahip ekranlarla üretili

Uzaktan İçerik Yönetimi

Display Totemler isteğe bağlı olarak uzaktan yönetilebilen içerik yönetim sistemi ile birlikte anahtar teslim olarak kurulur. Ekranlara uzaktan video, resim, kayan yazı gibi zengin medya içerikleri gönderebilen web tabanlı içerik yönetim sistemi cihaz kullanımını kolaylaştırır.

İnteraktif Dijital Totemler

İnteraktif Kiosk cihazları, multitouch dokunmatik panelleri ve profesyonel sınıf ekranları sayesinde her amaç için self servis çözümlerde kullanılabilir.

İç ve Dış Mekan Ürünler

Dijital Totem iç veya dış mekanda çalışabilecek biçimde dizayn edilebilir. Dış mekanda her türlü iklim ve hava şartlarında çalışabilecek endüstriyel paneller ve iklimlendirme çözümleri uygulanarak 7/24 kesintisiz çalışma sağlanabilir.

DIJİTAL TOTEM PROJELERİMİZ

Ürün & Hizmetler Hakkında Bilgi ve Teklif Alın

Digital Signage veya diğer ürün, hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için veya fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

NEDEN MOİPRO?

Yenilikçi Bakış

Sektörde daima yenilikçiyiz

Hızlı Destek

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Uzman Kadro

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

Ücretsiz Keşif

Projelendirme öncesi ücretsiz keşif hizmeti

Müşteri Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

İhtiyaca Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız

Çevre Dostu Digital Signage

Moipro, teknolojik seçimleri ve yatırımları sayesinde çevre sorunlarına somut ve modern çözümler getiriyor Moipro, dijital ekranları önerir bu nedenle kağıt, yapıştırıcı, mürekkep, çözücüler ve operasyonel süreçlerin daha az kullanımını destekler.

Digital Signage
0
Tamamlanan Proje
0
İlde Hizmet
YouTube
LinkedIn
WhatsApp
Menü