İnteraktif Ekranlar

Dokunmatik İnteraktif Ekranlar

İnteraktif ekranlar bir nesne üzerinde aynı anda 4 kişiye kadar yazma kolaylığı sağlar

Dijital İnteraktif Ekranlar aynı ekran üzerinde birden çok kişiye çalışma rahatlığı sunar. Herhangi bir görseli açıp üzerinde işaretleme, sunum yapma ve içeriği ekip üyeleriyle paylaşma kolaylığı sunuyor.

İNTERAKTİF DOKUNMATİK EKRANLAR

İnteraktif ekranlar ilk olarak dokunmatik özelliği olan ekranlar olarak kullanılmaya başlanmış fakat, teknoloji ve kullanıcı deneyimleriyle birlikte yapılan geliştirmeler sonucunda akıllı interaktif ekranlara dönüştürülmüştür.

1 / Yazın & Çizin

Çeşitli renkler, stiller ve genişliklerde çok yönlü bir dijital formatta sanki kağıda yazıyormuş hissiyatı yaşatır.  Herhangi bir nesneyi kalem olarak kullanarak 4 kişiye kadar aynı anda yazı yazabilir.

2 / Her Yönde Kullanım

Çok yönlü bağlantı ve ergonomik tasarımı sayesinde ister yatay ister dikey olarak konumlandırılabilir. Üzerinde çalışırken ekranı dikey veya yatay olarak çevirmek mümkündür

3 / Çoklu Kullanım

İnteraktif ekranlar gelişmiş ağ bağlantısı desteğiyle her ortamdaki dosyayı içe aktarabilir ve ekiplerle ekran üzerinden işlem yapılabilir. İşlem yapılan içerik kaydedilip ekiplerle anında paylaşıma olanak tanır

4 / Kolay Ağ Entegrasyonu

Ağ entegrasyonu sayesinde cihaz, şirket networküne bağlanarak kurum içi adres defterindeki kişilere, kaydedilen sayfalar mail olarak gönderilebilir.

YAZIN & ÇİZİN PROJELER ÜRETİN

ANINDA PAYLAŞIN

Cihaz içine önceden yüklü olan Microsoft Word, PowerPoint veya PDF’yi kolaylıkla açın ve kablosuz ekran paylaşma işlevi ile bilgileri daha büyük izleyiciler için başka bir büyük dijital ekrana yansıtın

İnteraktif Ekran Kablosuz Görüntü Aktarımı

İNTERAKTİF EKRAN  PROJELERİMİZ

Ürün & Hizmetler Hakkında Bilgi ve Teklif Alın

Digital Signage veya diğer ürün, hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için veya fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

NEDEN MOİPRO?

Yenilikçi Bakış

Sektörde daima yenilikçiyiz

Hızlı Destek

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Uzman Kadro

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

Ücretsiz Keşif

Projelendirme öncesi ücretsiz keşif hizmeti

Müşteri Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

İhtiyaca Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız

Çevre Dostu Digital Signage

Moipro, teknolojik seçimleri ve yatırımları sayesinde çevre sorunlarına somut ve modern çözümler getiriyor Moipro, dijital ekranları önerir bu nedenle kağıt, yapıştırıcı, mürekkep, çözücüler ve operasyonel süreçlerin daha az kullanımını destekler.

Digital Signage
0
Tamamlanan Proje
0
İlde Hizmet
YouTube
LinkedIn
WhatsApp
Menü